Jedź z nami do Niemiec
Znalazłeś świetną ofertę!

Niemcy kraj kiełbaski i piwa

Niemcy - sąsiedzi których znamy

Niemcy to państwo o największej liczbie ludności w UE oraz dużej sieci dróg szybkich po których codziennie przejeżdża kilka milionów kierowców. Jeśli wybierać się w podróż samochodem i to tak dużym jak nasze busy, to tylko do Niemiec. Wyznacznikiem jakości są tu zadbane i dobrze oznakowane  trasy szybkiego ruchu. TaniBuski przewozi pasażerów do Niemiec od początku istnienia i jest to jeden z popularniejszych kierunków.

Niemcy - drogi dla naszych busów

Niemieckie autostrady to wyznacznik jakości wśród dróg. Mając do dyspozycji taką infrastrukturę, łatwo się zapomnieć i dać się ponieść wyobraźni. Jednak zdyscyplinowanie i profesjonalizmy naszych kierowców bus na to nie pozwala. Przepisy u naszych zachodnich sąsiadów są dość restrykcyjne, a kary za ich złamanie bardzo surowe. Do dyspozycji dostajemy bezpłatne autostrady, których łączna długość sięga 13 tys. km. 

Niemcy - bezpiecznie i wygodnie

Niemcy słyną nie tylko z piwa, solidnych samochodów i dbałości o środowisko, ale też z pięknych zamków. Słyną też z dokładności i bezpieczeństwa na drogach. Licznie patrole i srogie prawo drogowe wymusza na kierowcach bus maksimum bezpieczeństwa i dbałości o swoich pasażerów. Nasi kierowcy busów co roku przechodzą wewnętrzne testy ze znajomości przepisów prawa drogowego Niemiec, Holandii i Polski.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły - 788 001 011 // 731 131 001
Sprawdź trasę!

Dlaczego warto wybrać nas?

Indywidualne podejście

Nasi klienci lubią stawiać przed nami wyzwania a my lubimy je realizować. Mają państwo specjalne wymagania, propozycje, oferty? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania! Zapraszamy do przejazdów bus po trasie Polska, Niemcy, Holandia. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania, warunkiem jest działanie w obrębie prawa i nienaruszanie komfortu i spokoju współpasażerów.

Gwarancja jakości usług

Dokładamy wszelkich starań aby nasze busy przechodziły wszystkie badania techniczne. Nasi kierowcy to wykwalifikowana kadra specjalistów, od lat związana z branżą. Nasze busy jeżdżące po trasach Polska, Niemcy, Holandia i trasach powrotnych Holandia, Niemcy, Polska spełniają wszystkie nakładane na nas restrykcje obowiązujące w ww. krajach. Gwarancja to również 99% zadowolonych klientów.

Szybkość i komfort naszych busów

Nie zauważysz a już będziesz na miejscu docelowym podroży. Nasze busy jeżdżą najszybszymi trasami po Polsce, Niemczech i Holandii. Kierowcy opcjonalnie podają przewidywane czasy odjazdu i przyjazdów. Klienci to nasi goście, dlatego gwarantujemy wygodne siedzenia i wystarczająco dużo miejsca w busach aby nie sprawiać dyskomfortu podczas wielogodzinnej jazdy po drogach Polski, Niemiec i Holandii.