Do Holandii lub Niemiec - Tani przewóz osób i paczek
Nie szukaj, podróżuj z nami!

Wybierając nas, oszczędzasz pieniądze

TaniBusik - przewozy osób i przesyłek

Nasza firma TaniBusik oferuje usługi licencjonowanego przewozu osób i przesyłek na terasach Polska, Niemcy, Holandia oraz na trasach powrotnych. Od 2010 roku świadczymy profesjonalne usługi bus przewozy. Nasza oferta przez lata została wypracowana przez naszych pracowników do takiego poziomu, który satysfakcjonuje naszych klientów i nie nadwyręża ich portfeli. Niżej sprawdzisz co o nas mówią nasi klienci.

Województwa na trasie busów

Zakres działalności i obsługi przejazdów bus ograniczamy do południowej części naszego kraju: lubelskie, podkarpackie, część mazowieckiego, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, śląskie, opolskie, część wielkopolskiego, dolnośląskie, część lubuskiego i dalej kraje Niemcy oraz Holandia. Oferowane usługi przewozu osób bus są na najwyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa, o czym przeczytają państwo niżej.

Dostajesz więcej za mniej

Poza świetnym wyposażeniem samochodu, dużym komfortem, miłą atmosferą, doświadczonym kierowcą, szybkim czasem przyjazdu, niezbędnymi ubezpieczeniami i pozwoleniami dajemy Państwu możliwość zaoszczędzenia oraz Promocje! Dzięki temu że jeżdżą państwo z nami często, każdy klient co 6 przejazd płaci 50% ceny biletu (z kartą klienta). Dodatkowo na naszej stronie www i Facebooku ogłaszamy czasowe promocje i rabaty.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły - 788 001 011 // 731 131 001
Sprawdź trasę!

Dlaczego warto wybrać nas?

Indywidualne podejście

Nasi klienci lubią stawiać przed nami wyzwania a my lubimy je realizować. Mają państwo specjalne wymagania, propozycje, oferty? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania! Zapraszamy do przejazdów bus po trasie Polska, Niemcy, Holandia. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania, warunkiem jest działanie w obrębie prawa i nienaruszanie komfortu i spokoju współpasażerów.

Gwarancja jakości usług

Dokładamy wszelkich starań aby nasze busy przechodziły wszystkie badania techniczne. Nasi kierowcy to wykwalifikowana kadra specjalistów, od lat związana z branżą. Nasze busy jeżdżące po trasach Polska, Niemcy, Holandia i trasach powrotnych Holandia, Niemcy, Polska spełniają wszystkie nakładane na nas restrykcje obowiązujące w ww. krajach. Gwarancja to również 99% zadowolonych klientów.

Szybkość i komfort naszych busów

Nie zauważysz a już będziesz na miejscu docelowym podroży. Nasze busy jeżdżą najszybszymi trasami po Polsce, Niemczech i Holandii. Kierowcy opcjonalnie podają przewidywane czasy odjazdu i przyjazdów. Klienci to nasi goście, dlatego gwarantujemy wygodne siedzenia i wystarczająco dużo miejsca w busach aby nie sprawiać dyskomfortu podczas wielogodzinnej jazdy po drogach Polski, Niemiec i Holandii.

Przejazdy za połowę ceny

W prezencie dla stałych klientów -50% ceny za 6 przejazd z kartą klienta na dowolnej trasie

Wygodne fotele pasażerów busa

Odpowiednia przestrzeń pod nogi oraz regulowane wygodne fotele

WiFi - internet w busach

Super szybki, mobilny i darmowy dostęp w każdym z naszych samochodów bus

Ubezpieczenia busów

Wszystkie niezbędne ubezpieczenia busów. OC, AC, NW, ADC, ASSISTANCE

Ciepło lub zimno

W zależności o pory roku. Ogrzewanie, ogrzewanie postojowe i klimatyzacja w busach

Sprzęt audio oraz video

Na życzenie pasażerów odtwarzamy w busach radio, muzykę oraz video